BİZ KİMİZ ?

Biz 30’lu yaşların hemen başında İstanbul’dan kaçarak Bodrum’a yerleşmiş, hayallerinin peşinden koşarak gitmiş bir aile olarak Bodrum’da 10.yılımızı kutluyoruz. Rüya gibi öyle çabucak geçti ki bu 10 yıl, her anı iyi ki buradayız dedirtti.

Hayat felsefemiz olarak ‘ ya yarını göremezsek ya yarın sevdiklerimizi göremezsek ‘ gibi bir düşünceyi benimsedik ailecek. Elimizden geldiğince her günümüzü sanki son günümüzmüş gibi yaşıyoruz. Bizi yönlendiren hayallerimiz ve sevgi. Elbette biraz akıl ve ön seziyi de ekliyoruz.

Profesyonel iş hayatının içinde farklı sektörlerde, piyasanın bilinen firmalarındaki tecrübelerin ardından kendi işlerimizi yaptık.

Web sitemiz www.istanbuldankacmakistiyorum.com ile çok sayıda ailenin Bodrum’a yerleşmesine, çocuklarının iyi okulları tercih etmesine, kendilerine en uygun sahil kasabasını seçip, hatalar yapmadan hayatlarını değiştirmelerine yardımcı olduk.

Zamanla o kadar çok kişinin hayatlarına dokunmaya başladık ki, edindiğimiz tüm tecrübeler bizi Yaşam Koçluğu yapmaya yönlendirdi.

Yetiştirilme tarzlarımız, profesyonel iş hayatındaki tecrübelerimiz, kendi işlerimizi kurmamız, iletişim kurup hayatlarına dokunduğumuz çok sayıda kişi ve içimizdeki hiç bitmeyen yaşam sevinci , coşkusu bir de baktık ki, dokunduğumuz, konuştuğumuz, destek verdiğimiz insanları olumlu yönde heyecanlandırıp harekete geçiriyor.

Yaşadığımız hayat ve tecrübelerin bizi Yaşam Koçluğu’na hazırladığının farkına vardık.

Bize dayatılan hayatı ve sistemi bünyesi kabul etmeyen kişileriz. Yaşadığı hayatı sorgulayarak kaderini kendi çizmiş kişileriz. Deneme-yanılma metoduyla hiç korkmadan sayısız tecrübe edinmiş kişileriz.

İnsanlar ne der diye değil, kendi istediğimiz gibi, hayallerimizin peşinden giderek yaşıyoruz. Hayallerinizin, hedeflerinizin peşinden koşarak gitmeye başlamak için harekete geçin ve Bodrum’daki iki günlük çalışmalarımıza katılın. Hayatınızda değişim istiyorsanız kesinlikle bu değişimi sağlayabileceğinize emin olabilirsiniz.

Biz başardık. Bize öğretilen tüm değerleri, doğruları sorgulayarak kendi doğrularımızı yeni baştan belirledik. Her sabah güne müthiş bir enerji ile başlıyoruz. Yürüyebilmekten, gözlerimizin görmesine, kulaklarımızın duymasından, konuşabilmeye sahip olduğumuz her şey için mutluluk duyuyoruz. Sahip olduklarımızın değerini kaybetmeden bilebilmeyi hergün yeniden yaşıyoruz.

Bir robot gibi yaşadığınızı mı düşünüyorsunuz ya da altı ay - bir yıl ömrünüz olduğunu öğrenseniz yine aynı şekilde mi yaşardınız ? Yoksa bazı değişimler yapar mıydınız hayatınızda ?


resmim