PROGRAMLAR

Ülkemizde yeni yeni duyulmaya başlanan Yaşam Koçluğu ile, doğru kişiyi seçerek çalışmaya başlamanız durumunda, yaşamınızda istediğiniz tüm değişimleri sizi bile şaşırtabilecek sürede sağlayabilirsiniz. Bizim önerimiz Yaşam Koçunuzu seçerken Yaşam Koçunuzun hayallerini gerçekleştiren, sıra dışı, farklı birisi olmasını dikkate almanızdır.

Programlarımıza katılmak için talep göndermeden önce lütfen Biz Kimiz ve Yaşam Koçu bölümlerini okuyunuz.

Konu ve yaş sınırı olmaksızın yaşamınızda değiştirmek istediğiniz tüm alanlarla ilgili harekete geçmek için Yaşam Koçluğu programlarımıza katılabilirsiniz. Programlarımızın tamamı iki tam gün olmak üzere Bodrum’da gerçekleştirilmektedir.

Yaşam Koçluğu çalışmalarımızın dışında farklı yaş dönemlerine özel üç ayrı çalışma programımız daha bulunmaktadır.

Kaderimi Ben Çizeceğim Çalışma Programı:

18-25 yaş arasındaki gençlere özel Kaderimi Ben Çizeceğim ismini verdiğimiz bu yaş dönemine özel bir çalışmadır. Bu yaşlarda aldığımız tüm kararlar hayatlarımız üzerinde çok belirleyici olmaktadır. Kendimizi çok iyi tanımak, yaşamdan beklentilerimizin, hedeflerimizin, hayallerimizin, hayatın gerçeklerinin farkında olup tüm bunların farkındalığı içinde bilinçlenmenin sağlandığı bir programdır.

Yeniden Doğuş Çalışma Programı:

İkinci özel hazırladığımız programımız ise ağırlıklı olarak 30 yaş ve üstü kişilerin katıldığı Yeniden Doğuş ismini verdiğimiz bir çalışmadır. Bu programda geçmişte yapılan ve beklentilerinizle çok örtüşmeyen tercihlerinizin sonuçlarının değerlendirilip, değişim için heyecan, coşku, motivasyon ve farkındalığın sağlandığı bir çalışmadır. Değişim için harekete geçiş birlikte planlanarak gerçekleştirilmektedir.

Şehirden Kaçış Çalışma Programı :

Şehirden özellikle İstanbul’dan kaçıp bir sahil kasabasına yerleşme hayali neredeyse İstanbul’da yaşayan herkesin aklında olan bir hayaldir. Bu hayali gerçekleştirmek ve tüm yaşanacak süreçleri ön görüp, planlamak çok önemlidir ve zordur. Ege-Akdeniz’de bir sahil kasabasına yerleşip, tüm birikimini harcayıp, hayal kırıklığı içinde tekrar şehir hayatına dönenlerin sayısı az değildir.

Biz bu hayalinizi gerçekleştirirken tüm süreçleri planlamanızı, hata yapmamanızı, gereksiz para kaybetmemenizi, yaşamınızda oluşacak değişimlerin tam anlamıyla farkında olmanızı sağlıyoruz. En az 1-2 yıllık bir süreçten bahsediyoruz. Bu süreçte İstanbul’daki hayatınızı daha keyifli hale getirmekten, hangi sahil kasabasını seçeceğinize, ev almayı mı kiralamayı mı tercih edeceğinize, yapacağınız işe, ne kadar birikime ihtiyaç duyduğunuza, çocukların okuluna, hatta şehirden kaçma sebeplerinizin ne kadar gerçek olduğuna kadar ve bunların dışında birçok konuda sizinle çalışıyoruz.

Yaklaşık 10 yıllık sürede sayısız aile ve kişinin yaşamlarını değiştirme süreçlerini birlikte planlayarak sorunsuz bir geçiş yapmalarına yardımcı olduk. Uzmanlığımız DEĞİŞİM konusudur. Ama özellikle şehirden kaçış konusunda 10 yıllık bir deneyimimiz bulunmaktadır.

Not : Detaylı bilgi ve programlara katılım tarihi belirlemek için İletişim Bilgilerimizden bizlere mail-mesaj yada whatsapp msj ile ulaşmanız tercihimizdir.