YAŞAM KOÇLUĞU

Öncelikle şunu belirtmeliyiz bizler Yaşam Koçluğu’na pek sıcak bakan kişiler değildik. Öyle eğitimlere falan katılıp Yaşam Koçu olunabileceğine çok inanmıyoruz. Bizim inandıklarımız şunlardır;

*Yaşanmışlıklar * Büyük Tecrübeler * Başarı ve Başarısızlıklar * Algı ve Farkındalıkların Kuvvetliliği * Gerekli Olan Her Noktada Aykırı Olmaktan Çekinmemek * Profesyonel İş Hayatındaki Deneyimler * Alınan Eğitimler * Pozitif ve Olumlu Yaklaşım * Hayata Karşı Çoşku-Motivasyon ve Enerji * Yaşamda Herşeyin Mümkün Olduğu İnancı * Önyargısız Bir Düşünce Sistemi

İşte yukarıdaki unsurlar bizi Yaşam Koçluğu ile buluşturdu.

Kurduğumuz tüm hayalleri küçük küçük bebek adımlarıyla gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirdikçe hayallerimize yenilerini ekliyoruz. Şöyle bir cümle size yabancı gelir mi acaba ?

‘ Seni Diğerlerinden Farksız Yapmaya Bütün Gücüyle Gece Gündüz Çalışan Bir Dünyada, Kendin Olarak Kalabilmek, Dünyanın En Zor Savaşını Vermektir. Bu Savaş Bir Başladı mı, Artık Hiç Bitmez ! ‘

‘ Bu Hayatta ya Tozu Dumana Katarsın ya da Tozu Dumanı Yutarsın’ deyişinden yola çıkarak bizler tozu dumana katarak hayallerinin peşinden giden ve bir bir gerçekleştiren kişiler olarak, hayatınızı herhangi bir konuda değiştirmek istiyorsanız, yenilikler yapmak istiyorsanız ya da kökünden değiştirmek istiyorsanız…Bu değişim kilo vermekten, ülke değiştirmeye, işten ayrılmaktan, hayallerinizin peşinden koşmaya kadar geniş bir alanı içeriyor. Terfi etmek istiyorsanız-gerçekleşebilecek, sigarayı bırakmak istiyorsanız-bırakabileceksiniz, kilo vermek istiyorsanız-verebileceksiniz. Tüm istekleriniz gerçekleşecek.

Tek bir kural var. O da değişim. Sizi bilen-tanıyan herkesin fark edebileceği müthiş bir değişim. Biz bu değişimin başlayabilmesi için içinizdeki sihirli gücün harekete geçmesini sağlıyoruz.

Değişimi istiyorsunuz fakat harekete geçemiyorsunuz. Harekete geçmenize engel durumlar var. Bu engeller zihninizde yarattığınız engeller ya da gerçekten aşılması zor olan engeller. Sizlerin hedef ve hayallerinize küçük bebek adımlarıyla ya da büyük radikal değişimlerle bu engelleri bir bir çözümleyerek ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz başarıyorsunuz. Biz sadece zor görüneni kolaylaştırıyoruz.

Şöyle düşünün uzaya gitmeyeceğiz yada Atatürkümüz gibi yeniden bir ülke kurmayacağız. Sadece değişim için harekete geçeceğiz. Ne kadar zor olabilir ki ???

Ve tabii diğer bir konu mutluluk. Artık mutsuz olmak diye bir kavram hayatınızda olmayacak. Eğer ki yeniden doğuşu başarabilirseniz. Yeniden Doğuş sizi harekete geçireceğine % 100 emin olduğumuz programımızın ismi. Tek şart var % 100 için: Değişimi istediğinize karar vermek, bizimle iletişime geçerek Bodrum’a gelip iki tam gününüzü ayırmak.

Yeniden Doğuş Programımız Bodrum’da gerçekleşen iki tam günlük bir çalışmayı içermektedir. Değişimi küçük adımlarla ilerletmeyi tercih edenler ilerleyen dönemlerde tekrar çalışmalara katılabilmekteler. Değişim ya radikal olacaktır ya da yavaş yavaş. Bu süreci birlikte planlıyoruz.

Çalışmalara katılmak için iletişim bilgilerimizden bizlere mail, whatsapp veya telefon mesajı ile ulaşabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş yaparak Bodrum’daki çalışmalarımız için uygun zamanı belirleyeceğiz.


Not : Epeyce zamandır Yeniden Doğuş Programımızı artık İstanbul’da yapın talepleri gelmekte. Eski bir İstanbul’lu olarak algıların, farkındalıkların, canlanmanın ve elbette değişimin gerekliliğinin farkına varabilmenin İstanbul’un insanı boğan curcunası içinde hem zor hemde çok zaman alacağına inanıyoruz. Bu sebeple Bodrum’da devam ediyoruz.

Yaşam Koçluğu yapmaya başlarken tek amacımız insanların hayatlarına daha fazla dokunarak onların yaşadığı sihirli dönüşüm ve olumlu geri bildirimleriyle mutlu olmaktı. İşin maddi kısmının asla belirleyici-yönlendirici olmayacağına dair kendimize söz vermiştik. İşimizi profesyonelce ve amatör bir ruhla yapıyoruz. Büyük maddi kazançlar için İstanbul’a gelip daha çok kişiye ulaşmayı hem hayat hem de yaptığımız işin felsefesine çok uygun bulmuyoruz.

Web sitemizin isminin www.istanbuldankacmakistiyorum.com olmasının sebebi hayatımızdaki büyük değişimin şehir hayatından, İstanbul’dan uzaklaşarak başlamış olmasıdır.